לפרויקט הבא >>

<< לפרויקט הקודם

04-6346395 | 054-32547777

הרעיון לפתח את Tourtle נולד אצל כמה חברה צעירים אחרי הטיול שלהם בדרום אמריקה. הם הבינו שמטיילים הרוצים לרכוש כרטיסי אוטובוס בדרום אמריקה נאלצים לשוטט במספר אתרים של חברות אוטובוס שונות, בנוסף לכך, מאוד קשה לדעת לאיזה חברה השירות הכי טוב והמחיר הכי משתלם. הם החליטו ליצור את טורטל שמאפשר לבדוק במקום אחד את כל חברות האוטובוסים ולהזמין את הכרטיס המשתלם ביותר והאיכותי ביותר, על סמך דירוגי הגולשים והציון שהחברה קיבלה באתר.

ראשית כל יצרנו עבור טורטל לוגו כיפי, שמתאים לקהל היעד ועל סמך הצבעוניות שלו בנינו פלטה מתאימה לעיצוב האתר. ההנחיות שלנו היו ליצור אתר נקי מאוד, שהחשיבות העליונה היא על חווית המשתמש (UX) טובה ונכונה.

בדף הבית יצרנו מנוע חיפוש גדול ונוח, במיקום בולט, כדי שיהיה ברור ממבט ראשון מה עושים באתר. את מנוע החיפוש מיקמנו בכל דף באתר, כדי שבכל שלב ומכל דף ניתן יהיה לעשות חיפוש כרטיסי אוטובוס בקלות. כדי להקל על ההתמצאות בתהליך הקניה יצרנו סרגל שלבים בראש כל דף, שמצביע בזמן נתון על השלב בו נמצא הגולש ומאפשר לו לחזור אחורה בנוחות לשלבים קודמים. יצרנו אייקונים קלים לזיהוי וכפתורים בולטים לקניה, כדי להפוך את החוויה באתר לנוחה וכך יצרנו חוויה שלמה וקלה של רכישת כרטיסים ודירוג חברות אוטובוסים בדרום אמריקה.

סטודיו בועות- גרפיקה שיווקית

 

04-6346395

054-3254777

buoooot@gmail.com

studio-buoooot.com